7.–8. oktoobril tähistati arstiteaduskonna 389. aastapäeva

7. oktoobril on Biomeedikumis teaduskonverents, mil toimuvad 15-minutilised suulised ettekanded ning 5-minutilised e-postrite tuvustused. E-posterettekannetega saab tutvuda 6.–9. oktoobrini. Neid kannavad ette üliõpilased, doktorandid ning arst-residendid, arstid ja teadurid. Tutvustamisele tulevad viimase aasta jooksul meditsiini- ja sporditeaduste alal tehtud teadusuuringute tulemused. Kõikide teadustööde kirjeldusega saab lähemalt tutvuda teesivihikust.

Otseülekannet saab jälgida ja küsimusi esitada worksup.com lehel, event ID: teaduskonverents2021.

8. oktoobril peetakse Biomeedikumis teemakonverentsi, mille keskseks teemaks on "Võrdne kohtlemine meditsiinis ja patsiendiohutus". Teiste seas esinevad Oxfordi Ülikooli psühholoogia professor Charles Vincent, Vähiravifond Kingitud Elu juhataja ja arstitudeng Toivo Tänavsuu, Tartu Ülikooli naistekliiniku juht ning sünnitusabi ja günekoloogia professor Helle Karro. Biomeedikumi kohvikus on kell 14.30 autasustamine ja arstiteaduskonna aastapäeva lõpetamine, mil tunnustatakse teaduskonverentsi parimaid ning antakse üle Tartu Ülikooli arstiteaduskonna medalid. Samuti antakse üle stipendiumid.

Teemakonverentsi saab kella 10-st jälgida uttv.ee lehel.

Tutvu aastapäeva programmiga veebilehel.