Õppeprodekaan ja dekanaadi juhataja kiitsid tublisid maskikandjaid

Õppeaasta esimene nädal algas paljudele meditsiiniteaduste valdkonna üliõpilastele ja töötajatele magusalt. Nimelt jagas dekanaadi juhataja Rene Kärner Biomeedikumi fuajees kõikidele hoonesse sisenejatele, kellel oli mask ees, kommi. Need, kellel mask puudus, said samuti suu magusaks, kuid esmalt andis õppeprodekaan Anti Kalda neile maski.

Aktsiooni eesmärk oli õppehoonesse sisenejatele meelde tuletada, et meditsiiniteaduste valdkonna õppehoonetes on maski kandmine kohustuslik. Igal juhul tuleb maski kanda üldkasutatavates ruumides, nagu näiteks fuajees ja koridorides. Seminaris ja praktikumis võib maskikandmisest loobuda, kui kõik on terved ja vaktsineeritud ning kõik osalejad tunnevad end nii turvaliselt.

Loe lähemalt Tartu Ülikooli koroonateabe kohta ning tutvu ka ülikooli üldiste õppetöö juhistega sügisel.