Autor:
JP Hion

VAATA JÄRELE! Arstiteaduskonna aastapäeva fookuses on tänavu kestlik areng

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkond tähistab 12–13. oktoobril arstiteaduskonna 391. aastapäeva. Aastapäeva raames peetakse traditsiooniliselt teaduskonverentsi ja teemakonverentsi.

12. oktoobri teaduskonverentsil esinevad üliõpilased, doktorandid, teadurid, arst-residendid ja arstid oma viimase aja uurimustöödega, mille seast žürii valib välja kõige paremad. Lisaks tavapärastele ettekannetele leiab aset ka posterettekannete sessioon, mil autorid tutvustavad oma teadustöid tunni aja jooksul kõigile huvilistele.

13. oktoobril toimub traditsiooniline teemakonverents, mis sel aastal kannab pealkirja „Tulevikumeditsiin, innovatsioon ja kestlik areng“. Konverentsi peaesineja on Uppsala Ülikooli Kestlikkuse Õppe ja Teaduskeskuse Swedesd juht, professor Mats Målqvist, kes avab oma ettekandes kestliku arengu temaatikat.

Aastapäeval antakse välja meditsiiniteaduste valdkonna kõrgeim autasu – arstiteaduskonna medal –, autasustatakse teaduskonverentsi parimaid ja jagatakse stipendiume.

Tutvu aastapäeva programmi ja teesivihikuga.

 

Veebiseminar: teadmussiirdedoktorantuur

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkond korraldab veebiseminari, et tutvustada teadmussiirdedoktorantuuri eesmärke ja võimalusi selles osaleda.
Valmisid õppematerjalid ja poliitikasoovitused kliimamuutuste tervisemõjudest

Valmisid õppematerjalid ja poliitikasoovitused kliimamuutuste tervisemõjudest

Infopäeval tutvustatakse Euroopa Liidu tervisetehnoloogia hindamise määrust

Infotunnis tutvustatakse Euroopa Liidu tervisetehnoloogia hindamise määrust